Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline 81 KW – 110 KS 2009 Godina Претпријатие

пред 1 месец Автомобили - Хачбек  Shtip
Локација: Shtip
Цена: 1 ден

VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline

ПРОИЗВЕДЕНО 2009 ГОДИНА

ЗАФАТНИНА 1968 СМ3

СИЛА НА МОТОР 81 KW – 110 KS

ГОРИВО: ДИЗЕЛ

МЕНУВАЧ: Рачен

ПОМИНАТО: 245949 KИЛОМЕТРИ,СЕРВИСНА КНИШКА

ГОРИВО: ДИЗЕЛ

Дополнителни информации :

• КЛИМАТРОНИК

• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКO X2 КЛУЧА

• ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ

• ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ

• ПАРКИНГ СЕНЗОРИ

• РАДИО СО CD ФАБРИЧКО

• ABS,AIRBAG,SRS

ЦЕНА ПО ДОГОВОР ☎ ИГОР 070722077

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел GOLF
Гориво Нафта
Година 2009
Менувач Рачен
Километри 245000
Статус Се користи

Ознаки:

golf

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.