Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка Физичко лице

пред 6 месеци Дом и семејство - Грејни тела и Клима уреди  Bitola

-- ден

  • Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: -- ден По договор

Продавам термоакумолациона печка,добро сочувана и е во одлична состојба (не е многу користена).

Цена по договор


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.