Вкупни огласи : 9

4 Se izdava opremen stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj Zebra,3 kat so lift i parno.Pogoden za samci i studenti

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

11,000 ден

Зачувај
4 Se izdava stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava stan

Se izdava opremen stan na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra,beli zgradi 3 kat do lift i parno .Pogoden za samci ili stu...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

1 ден

Зачувај
4 Se izdava opremen stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra-beli zgradi,3 kat so lift i gradsko parno.Ima dnevna...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
2 aloe vera napitok za imunitet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Aloe vera napitok za imunitet

Алое вера жолт гел.Убедливо најпродаваниот производ, жолтиот гел. Се користи од најмала возраст со цел здрав живот и с...

Ф   пред 5 месеци - Дом и семејство -   Skopje

1,700 ден

Зачувај
0 Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti

Odlicno socuvano i ispravno taksi vozilo reno laguna 1.9 cdi za zainteresirani taksisti za rabota , moze i zamena za pom...

Ф   пред 6 месеци - Автомобили -   Skopje

200,000 ден

Зачувај
3 Termoizolacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Termoizolacija

Termoizolacija na vnatresni zidovi,moloerski raboti resavanje muvla na zidovi, , gipskarton

Ф   пред 10 месеци - Сервиси -   Skopje

-- ден

Зачувај
3 Skele | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Skele

Prodavam ramki,cevki,talpi,zabici,nastavki I mreza za skele

Ф   пред 10 месеци - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
3 Се издава стан во К.Вода | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава стан во К.Вода

Се издава стан во К.ВодаСтаноте наместен.Се наоѓана главнатаулица послеопштината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби м...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

10,000 ден

Зачувај
10 Се продава прекрасен стан во Ѓорче Петров | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава прекрасен стан во Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров. Станот е на втор кат од 85 квадратни метри. Претсобје, кујна, трпезарија, дневна, тоале...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.