Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Stan za iznajmuvanje Физичко лице

пред 2 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Stan za iznajmuvanje | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Iznajmuvam stan vo Karpos, namesten, novogradba, Vie ke bidete prvi stanari,parno,lift,jugozapadna strana,terasa.Moze i za kratok prestoj na turisti ili gosti. Za poveke informacii i kontakt 075702175

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 42m.

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.