Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam 2 soben stan vo Aerodrom Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Prodavam 2 soben stan vo Aerodrom | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se prodava 2 soben stan vo Aerodrom na 1 sprat

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 59m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.