Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продажба или замена на стан во Топанско поле за стан од Карпош до Ѓорче и С.Двор Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 45,000 ден По договор

Продажба на стан комплетно реновиран со лифт на 6 спрат, во Т.Поле или замена за стан од Карпош до Ѓорче Петров односно Стопнски двор.тел.071 252 690

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 69

Ознаки:

васил

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.