Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издавам 2 стана кај Педагошка Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Издавам 2 стана кај Педагошка | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Изнајмувам 2 стана кај Педагошка, комплетно и убаво опремени со мебел и електрични уреди. Становите се двособни, имаат една спална и дневна соба.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 62

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.