Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Sony STR-DE305 eksponat Физичко лице

пред 6 месеци Технологија - Аудио опрема  Kumanovo

7,300 ден

  • Sony STR-DE305 eksponat | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sony STR-DE305 eksponat | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sony STR-DE305 eksponat | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sony STR-DE305 eksponat | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sony STR-DE305 eksponat | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: 7,300 ден

Mnogu redok model koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za prezentacija koj ne se prodava Made in France.

Mnogu socuvan i ne popravan so garancija!

Dava cisti 2x100W na 8 oma,raboti od 4-16 oma.

https://www.hifiengine.com/manual_library/sony/str-de305.shtml

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Sony

Ознаки:

kumanovo

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.