Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SKECHERS PATIKI VO ODLICNA SOSTOJBA, NOVI, NOSENI SAMO EDNAS Физичко лице

пред 1 година Мода - Чевли  Bitola

1,600 ден

  • SKECHERS PATIKI VO ODLICNA SOSTOJBA, NOVI, NOSENI SAMO EDNAS | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • SKECHERS PATIKI VO ODLICNA SOSTOJBA, NOVI, NOSENI SAMO EDNAS | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • SKECHERS PATIKI VO ODLICNA SOSTOJBA, NOVI, NOSENI SAMO EDNAS | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 1,600 ден

Prodavam patiki skechers orginal, kupeni od office shoes, noseni samo ednas poradi nesoodvetna golemina. Broj 38 (25cm) 

Дополнителни детали

Големина 38
Пол жена

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.