Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava vw pasat cc 2012god Физичко лице

пред 3 месеци Автомобили - Седан  Skopje

7,500 ден

  • Se prodava vw pasat cc 2012god | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 7,500 ден

Prodavam vw pasat cc 2012g so ful oprema na stranski tablici se carini za eden den

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Pasat cc
Гориво Нафта
Година 2012
Менувач Рачен
Километри 200000
Статус Се користи

Ознаки:

ok

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.