Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Volkswagen Passat 2006 Физичко лице

пред 6 месеци Автомобили - Седан  Крива Паланка
Локација: Крива Паланка
Цена: -- ден

Passat 6 1.9 tdi 105 ks

2006

Servisiran

2 klucha

Ubavi gumi

Plateno se do registracija

Odlichno sochuvana

Uvezena od Italija

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Passat
Гориво Нафта
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 250000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.