Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

100 ден

  • Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 100 ден По договор

Se prodava stan vo Skopje,naselba CAIR.Stanot ne e renoviran.Ima golema terasa,pozicija istok-zapad.Na vtori sprat.

Ima i garaza koja se prodava ili zaedno ili posebno.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 64

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.