Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan na prvi kat Novo lisice na pocetok, cetvorosoben Физичко лице

пред 3 седмици Живеалишта - Станови  Skopje

107,000 ден

  • Se prodava stan na prvi kat Novo lisice na pocetok, cetvorosoben | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 107,000 ден По договор

Na prvi kat od 4 ,se prodava cetvorosoben stan 119m2 i 4m2 podrum, so dve vlezni vrati-blindor,stanot e deliv,3 spalni sobi,2 banji i eden gostinski toalet,garderober,3 terasi,edna e zagradena, prozori Alumil so 3 stakla,mermerni okapnici,pojacano parno greenje,tenda, alarm ,4 klimi,4-5 vgradeni plakari,cist imoten list,orientacija istok,zapad, sever,mirna okolina ,so parkovi i zelenilo,vo blizina skolo,gradinka,supermarketi,avtobuska postojka

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 4+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 119

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.