Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava objekt vo centarot na Delcevo (odlicna lokacija) Физичко лице

пред 3 седмици Живеалишта - Станови  Delcevo

-- ден

  • Se prodava objekt vo centarot na Delcevo (odlicna lokacija) | Delcevo, zaprodazba.mk
Локација: Delcevo
Цена: -- ден По договор

Se prodava objekt vo centarot na Delcevo, povrsina 47 m2. Cena po dogovor.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Не
Површина 47m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.