Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA KUKA VO STAR GRAD OHRID Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Ohrid

280,000 ден

  • SE PRODAVA KUKA VO STAR GRAD OHRID | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 280,000 ден По договор

Se prodava kuka vo star grad vo Ohrid.kukata se naoga na atraktivna lokacija so pogled na ezeroto,pristanisteto i plostadot.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 5+1
Балкон Да
Површина 150

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.