Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava stan Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

1 ден

  • Se izdava stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1 ден

Se izdava opremen stan na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra,beli zgradi 3 kat do lift i parno .Pogoden za samci ili studenti

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.