Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava namesten stan Физичко лице

пред 2 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

11,500 ден

  • Se izdava namesten stan | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 11,500 ден

Se izdava celosno namesten stan 40 m2 vo Kapistec kaj Cveten pazar,3 kat,orientacija jug.Ima klima,lift,parno i 1 terasa.Pogoden za samci,1 vrabotena devojka ili 2 studentki

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.