Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SAMSUNG Galaxy s8 Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Bitola

12,000 ден

  • SAMSUNG Galaxy s8 | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • SAMSUNG Galaxy s8 | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • SAMSUNG Galaxy s8 | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • SAMSUNG Galaxy s8 | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 12,000 ден По договор

Samsung Galaxy s8 skoro nov 

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.