Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Samsung Galaxy A6 Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Skopje

7,500 ден

  • Samsung Galaxy A6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung Galaxy A6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung Galaxy A6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung Galaxy A6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung Galaxy A6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 7,500 ден

Se prodava Samsung Galaxy A6 2018 3Gb RAM / 32Gb Vnatresna Memorija

Telefonot e kupen od Ledikom i raboti na site mrezi.
Se prodava vo kutija kako sto e kupen so polnac, slusalki, maski i dokumentacija.
Predna i zadna kamera 16MP i blic na dvete kameri.
Najnoviot Android 10.
Baterija drzi 2 dena.
Telefonot iskreno ima sitni zabeleski samo okolu ramkata koi so nosenje maska ne se zabelezuvaat, ekranot i drugoto e se kako novo.

Vredi da se vidi, za ulozeni pari nema podobro, so najubavata boja za ovoj model

Kontakt 079 358 551 moze i na Viber

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.