Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rover 400 1.6 benzin Физичко лице

пред 6 месеци Автомобили - Седан  Skopje

43,000 ден

  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Rover 400 1.6 benzin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 43,000 ден

Roverot e vo vozna sostojba, registriran do noemvri 2021g. Pokraj bandazite na slikata, go davam so fabrickite 4 bandazi so se gumi.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Land Rover
Автомобил модел Rover 400
Гориво бензин
Година 1998
Менувач Рачен
Километри 190.000
Статус Се користи

Ознаки:

700e

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.