Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodazba na vila vo planina Plackovica radovis Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Радовиш

-- ден

  • Prodazba na vila vo planina Plackovica radovis | Радовиш, zaprodazba.mk
Локација: Радовиш
Цена: -- ден По договор

Se prodava vila vo planina Plackovica radovis, izgradena za ziveenje so golemi mesto dvor letnikovec za I letuvanje so struja I voda, dokumenti za sopstvenost ima

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 1+0
Декориран Не
Балкон Да
Површина 8 ari

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.