Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboards) Физичко лице

пред 1 месец Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

-- ден

  • Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboards) | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Zamenuvam napojuvanje Atrix Power Supply Model-500T ATX 12V P4 600W i monitor Asus 17inchi,75hz dobar za gaming i ostanati raboti.

Prodavam Mechanical keyboards Genesis Thor300 nekad nema konekcija na bukvata W.Drugoto e sve vo odlicna sostojba.


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.