Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam tendzercinja za corba i gotveni jadenja Физичко лице

пред 1 месец Pабота - Ресторани/Барови и Продавници  Skopje

1,200 ден

  • Prodavam tendzercinja za corba i gotveni jadenja | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: 1,200 ден

Prodavam tenjdzerdzinja za corba i gotveni jadenja skroz novi od poznatiot brend LAVA ..20 evra parce ima prostor za dogovor

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

Ознаки:

skopje

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.