Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Мал автомобил  Skopje

43,000 ден

  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 43,000 ден

ITNO!!!! PRODAVAM OPEL ASTRA DIZEL 1997 GOD. CENA 700 EVRA. TEL. 071946002 BILJANA

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел ASTRA
Гориво Нафта
Година 1997
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.