Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet Физичко лице

пред 6 месеци Животни - Домашни миленици  Skopje

-- ден

  • Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Ново легло на Малиот англиски Greyhound - Whippet. Две машки и една жена. Роден на 17 јуни 2021. Педигре, со хартии, пасош, правилно вакцинирани. Majka Santa Anita Von Der Oelmuhle ( Barnesmore- Barnesmore), Ch. Srb, Ch.Ro, Ch.Hu. tatko- My Camelot Summer Sunday 9 My camelot- Librium's), Ch.Srb. kontakt tel. Viber, Vhats Upp ; +381645137135


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.