Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! Физичко лице

пред 4 месеци Автомобили - Теренско 4х4 (SUV)  Ohrid

-- ден

  • Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Prodavam OPEL INSIGNIA 4x4 COUNTRY Tourer 2.0CDTI, 195 KS, 2015, 6 stepeni Avtomatik ( 3 stepena voznje: Sport, Konfort, Normal ), Full koza,Grejanje & ladenje na sedista, navigacija, Xenon svetla, Radio/CD, registriran do 02/2022 !

Povoljno!!!

Nade

tel: 071/298-291

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел INSIGNIA Country Tourer
Гориво Нафта
Година 2015
Менувач Автоматски
Статус Се користи

Ознаки:

6000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.