Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Preubav trosoben stan vo Centar na Skopje Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 74,900 ден По договор

Se prodava preubav stan naodlicna lokacija vo Skopje Centar / Debar Maalo

61 m2, trosoben, renoviran, uredno namesten, so cist imoten list

Golema terasa so pogled

Parking mesto, podrum,gradsko parno, klima ​

Odlicna lokacija: 10 minpeski do Gradski Park, Centar na Skopje, Vodno; 5 min peski do Boemska ulica,restorani vo Debar Maalo, pazar Bunjakovec

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 61 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.