Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Plac Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Bitola

25,000 ден

  • Plac | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Plac | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Plac | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 25,000 ден По договор

Se prodava plac na izlezot od s.Bistrica kon Kravari na samiot pat 5000 m2 so celosna dokumentacija info na 075629628 i 070919217 i na viber

Дополнителни детали

барам За продажба

Ознаки:

plac

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.