Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Peugeot Boxer Furgon Претпријатие

пред 5 месеци Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Skopje

61,500 ден

  • Peugeot Boxer Furgon | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Peugeot Boxer Furgon | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Peugeot Boxer Furgon | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Peugeot Boxer Furgon | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Peugeot Boxer Furgon | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 61,500 ден

Redovno Servisiran i Registriran

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Peugeot
Автомобил модел Boxer Furgon
Гориво Нафта
Година 2001
Менувач Рачен
Километри 353000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.