Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

NOV NAMESTEN STAN NA MIRNA LOKACIJA 1km OD CENTAR Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 250 ден

Se izdavanov stan od 46 m2 sproti osnovnoto uciliste ,,Nevena Georgiva Dunja,,- Kisela Voda so posebna spalna soba, novakujna so novi aparati za domakinstvo koi imaat 5 godini garancija, pribor zadomakinstvo, nova garnitura za sedenje, nov smart TV, klima, centralno parnogreenje, so lift. Stanot e so terasa na koja se izleguva I od spalnata I oddnevnata, so preubav pogled na sosema mirna lokacija, so sopstven parking prostor, a sepak 1km od centarot na gradot.

Tel. zakontakt: 078 238 834 078 313 601

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 46m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.