Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Na prodaju vikendica u Baošićima Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Ohrid

2,703,051 ден

  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Na prodaju vikendica u Baošićima | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 2,703,051 ден

Na prodaju vikendica u Baošićima.

Strukturu čine, predulaz, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilo.

Kompletno je opremljena. Vikendica se nalazi na atraktivnoj lokaciji na samo 90m od najveće plaže u Baošićima.

Postoji mogućnost izgradnje još jednog sprata.

Cijena 44000 eura.

+38766408367

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Површина 30

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.