Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes Физичко лице

пред 3 месеци Автомобили - Седан  Skopje

2,500 ден

  • Mercedes | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,500 ден

Prodavam mercedes e200, 2000godina, dizel, odlicen

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел E 200
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 300 000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.