Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

MacBook Air Физичко лице

пред 6 месеци Технологија - Компјутери  Skopje

43,000 ден

  • MacBook Air | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MacBook Air | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MacBook Air | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 43,000 ден По договор

Se prodava MacBook Air 13, kupen 2020 godina.

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Apple

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.