Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

2,942,856 ден

  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,942,856 ден

Prodajem kucu u jako lepom delu Veternika, ukupne stambene povrsine 350 m2 podeljen u tri etaze. Svaka etaza ima svoj ulaz.

Povrsina placa 600 m2.

Moguca zamena za stan u Novom Sadu uz doplatu.

Prikljuci vode, struje, gasa, internet, telefon, klima, kanalizacija,

Kuca je legalizovana.

Cena 480000 EUR,

Vlasnik 1/1,

Olge Ilic 7,Veternicka rampa,

21203 Veternik,

Srbija,

+381637433119,

Sasa Pavicic

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 3
Број на соби 5+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 350

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.