Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Iznajmuvam stan Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje

1 ден

  • Iznajmuvam stan | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1 ден

Iznajmuvam stan,kompletno opremen 40 m2 vo Kapistec na 3 kat,so lift,klima,parno i 1 terasa.Ima dnevna soba so kujna i edna pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci ili 1 vrabotena devojka/studentka

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.