Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje

15,000 ден

  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 15,000 ден

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA, DO MARKETOT KIT-GO. VSELIV OD 01.10.20. CENA 250 EVRA. TEL.078919192 VESNA

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 53

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.