Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

IZDAVAM DVOSOBEN STAN NA UL,,BLAGOJ GOREV" BR 67/14 VO ZGRADATA NA PANINI ,PREMA GIMNAZIJATA . Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Станови  Veles

-- ден

  • IZDAVAM DVOSOBEN STAN NA UL,,BLAGOJ GOREV" BR 67/14 VO ZGRADATA NA PANINI ,PREMA GIMNAZIJATA . | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: -- ден По договор

IZDAVAMDVOSOBEN STAN STAN NA UL,,BLAGOJ GOREV" BR 67/14 VO ZGRADATA NA PANINI ,PREMA GIMNAZIJATA .Informacii na telefon 076341246

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Балкон Да
Површина 54

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.