Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje Физичко лице

пред 2 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

11,500 ден

  • izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 11,500 ден

Izdavam dvosoben namesten stan za 1-2 osobi za podolgo,ruska zgrada,Taftalidze,ima parno parking,golem balkon odlicna lokacija,prv kat za 190 evra. 070465269

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 58 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.