Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Garnitura Физичко лице

пред 6 месеци Дом и семејство - Кревети и Мебел за спални соби  Skopje

7,000 ден

  • Garnitura | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Garnitura | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Garnitura | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 7,000 ден По договор

Kozna Garnitura.

Dimenziite se so stranici (20cm)

Trosed-Dolzina-210cm Shirina-90cm

Dvosed- Dolzina-170cm Shirina-90cm

Fotejla-Dolzina-105cm Shirina-90

Cenata ne e fiksna.

Tel- 077-553-974


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.