Вкупни огласи : 40

0 Издавање на стан под наем | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издавање на стан под наем

Се издава наместен стан од 50 м2 во строг центар на КочаниЦена по договорИнформации на телефон  077685486

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Kochani - 5.47км

-- ден

Зачувај
0 Se Prodava Plac Vo Industrski Del - Kocani | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Plac Vo Industrski Del - Kocani

Plac od 1163m2 so dozvola za objekt od 600m2.Lociran vo industriska zona - Kocani.

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Kochani - 5.47км

-- ден

Зачувај
2 Masini,hilti,sekako vid na gradezni | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Masini,hilti,sekako vid na gradezni

Profesionalni

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Kochani - 5.47км

-- ден

Зачувај
2 POWERBANK 5000mAh | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
POWERBANK 5000mAh

Prodavam POWERBANK 5000mAh moze da se polni na sonceva energija i da se koristi kako led lamba

Ф   пред 1 година - Технологија -   Vinica - 0км

1 ден

Зачувај
1 Se prodavaat dve kucenca (pinc) | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat dve kucenca (pinc)

Se prodavaat dve kucenca (pinc). Cena po dogovor. Lice za kontakt Koce070/ 926-730

Ф   пред 1 година - Животни -   Kochani - 5.47км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava objekt vo centarot na Delcevo (odlicna lokacija) | Македонија, Delcevo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava objekt vo centarot na Delcevo (odlicna lokacija)

Se prodava objekt vo centarot na Delcevo, povrsina 47 m2. Cena po dogovor.

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Delcevo - 14.59км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava objekt | Македонија, Delcevo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava objekt

Se porodava objekt vo centarot na Delcevo.  47 m2. Cena po dogovor.

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Delcevo - 14.59км

-- ден

Зачувај
1 Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani070 / 960 - 272Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dol...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Kochani - 5.47км

1 ден

Зачувај
0 Into se prodava kuka | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Into se prodava kuka

Into se prodava kuka na 2 sprata pozadi kukata ima legaliziran plac od 550 m2 na odlicna lokacija Ulica Osogovska br.19...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Kochani - 5.47км

20,000 ден

Зачувај
0 lepenje na keramicki plocki | Македонија, Makedonska Kamenica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Lepenje na keramicki plocki

Plockar kvalitet zagarantiran .............................................................................................

Ф   пред 2 години - Сервиси -   Makedonska Kamenica - 10.35км

350 ден

Зачувај
0 Ople Astra H 1.7cdti | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ople Astra H 1.7cdti

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti Cosmo oprema 2005(prva reg) uzevena od Italija.Od oprema poseduva COSMO oprema,Elek...

Ф   пред 2 години - Автомобили -   Kochani - 5.47км

200,000 ден

Зачувај
6 Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen Xsara 1.4 benzin plin

Citroen Xsara 1.4 benzin so atestiran plin 1998 godina 55kw registrirana do 8 mesec

Ф   пред 2 години - Автомобили -   Vinica - 0км

54,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.