Вкупни огласи : 350

0 Продавам куќа во Црниче | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа во Црниче

Продавам стара куќа во Црниче

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

11,000,000 ден

Зачувај
0 Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,cena po dogovor,sliki na baranje na WhatsApp i Viber. Ima parn...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
10 Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa

Prodajem kucu u jako lepom delu Veternika, ukupne stambene povrsine 350 m2 podeljen u tri etaze. Svaka etaza ima svoj ul...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

2,942,856 ден

Зачувај
8 Издавам стан | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издавам стан

Izdavam stan kaj Remedika (vednaš do šumata), tri spalni , dnevna,trpezaria,dva toaleta so tuševi, kujna, špaiz, ostava,...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
4 Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9

Se prodava stan vo Skopje,naselba CAIR.Stanot ne e renoviran.Ima golema terasa,pozicija istok-zapad.Na vtori sprat.Ima i...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

100 ден

Зачувај
5 Peugeot Boxer Furgon | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Peugeot Boxer Furgon

Redovno Servisiran i Registriran

  пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje - 3.02км

61,500 ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan vo ruska zgrada vo Taftalidze,na prv kat,ima parno ,parking i odlicna lokacija.Informacii...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze1,ruska zgrada,prv kat,ma parno i parking. informacii na 070465269

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
2 Барака во Драчево | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Барака во Драчево

Продавам барака во Драчево. Контакт телефон 075 257 797

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
1 Prevod od holandski jazik 071 574154 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prevod od holandski jazik 071 574154

Судски преведувач од холандски јазик врши превод од холандски на македонски јазик и обратно.Добивате стручен превод со...

  пред 5 месеци - Сервиси -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
1 Prevod od francuski jazik 071 574154 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prevod od francuski jazik 071 574154

Судски преведувач од француски јазик врши превод од француски на македонски јазик и обратно.Добивате стручен превод со...

  пред 5 месеци - Сервиси -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
1 Prevod od italijanski jazik 071 574154 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prevod od italijanski jazik 071 574154

Судски преведувач од италијански јазик врши превод од италијански на македонски јазик и обратно.Добивате стручен прево...

  пред 5 месеци - Сервиси -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.