Вкупни огласи : 10

0 Se prodava Polo 1.4 tdi registrirano do Juni | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Polo 1.4 tdi registrirano do Juni

Polo 2000 g registrirano do Juni 

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
6 Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011

- Mercedes E200 BlueEfficiency AvantgardeNAJVISOKO NIVO NA OPREMA- 100kw (136ps) , 7G Tronic- Start/Stop system- NAVI/DV...

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
5 Audi A5 Sportback 2.0 TDI 170hp 2010 | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Audi A5 Sportback 2.0 TDI 170hp 2010

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
6 Peralna Indesit IWSD60851 delovi | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Peralna Indesit IWSD60851 delovi

Indesit model IWSD60851 2014g. rezervni delovi polovni

Ф   пред 10 месеци - Дом и семејство -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
10 VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline 81 KW – 110 KS 2009 Godina | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline 81 KW – 110 KS 2009 Godina

VW GOLF VI 2.0 TDI TrendlineПРОИЗВЕДЕНО 2009 ГОДИНАЗАФАТНИНА 1968 СМ3СИЛА НА МОТОР 81 KW – 110 KSГОРИВО: ДИЗЕЛ...

  пред 1 година - Автомобили -   Shtip - 0км

1 ден

Зачувај
0 Komplet mebel | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komplet mebel

Se prodava mnogu povolno ne mnogu koristen komplet od trosed,dvosed i fotelja ,so moznost site se otvarat za spienje.za...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
4 Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650 | Македонија, Karbinci, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650

We sell all series of brand new original factory unlocked Apple iPhone's and we sell at wholesale price and retail pri...

Ф   пред 2 години - Технологија -   Karbinci - 5.36км

650 ден

Зачувај
7 Hyundai i30, Makedonija | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Hyundai i30, Makedonija

Hyundai i30 1.6 crdi, 66 kw, noemvri 2010, ima celosna servisna istorija!!registrirana do 07.2019

Ф   пред 3 години - Автомобили -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€

Se prodava Mercedes A 200 2.0 CDI ELEGANCE 2005 god vo odlicna sostojba.Kolata e uvezena ,so sredeni dokumenti do regist...

  пред 3 години - Автомобили -   Shtip - 0км

231,600 ден

Зачувај
4 FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVI...

FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBAMOZE I ZAMENA ZA MOTOR IL...

  пред 3 години - Автомобили -   Shtip - 0км

54,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.