Вкупни огласи : 16

0 Продавам куќа на само 4 км од градот Охрид поточно во Долно Лакочереј. Цена под договор | Македонија, Старо Нагоричане, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа на само 4 км од градот Охрид поточно во Долно Лакочереј....

Продавам куќа со површина од 849 м2 , од кои двор со површина од 626 м2 , под објект со површина од 81 м2 , помошен обје...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Старо Нагоричане - 7.41км

-- ден

Зачувај
5 Sony STR-DE305 eksponat | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok model koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za prezentacija koj ne se prodava Made in France.Mnogu soc...

Ф   пред 6 месеци - Технологија -   Kumanovo - 0км

7,300 ден

Зачувај
0 Laptop LENOVO G70-70 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Laptop LENOVO G70-70

!Prodavam laptop lenovo g70-70 mnogu dobar raboti na polnac baterija ne drzi Ima windows 10 funkcionira dobroAko st...

Ф   пред 6 месеци - Технологија -   Kumanovo - 0км

8,000 ден

Зачувај
3 земјиште за продажба | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Земјиште за продажба

Се продава земјиште на површина од 1,7ха до асфалтниот пат има струја стариот пат на Куманово Скопје.веднаш од селото Lj...

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Kumanovo - 0км

9 ден

Зачувај
0 Se baraat rabotnici za rabota vo Hrvatska. | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se baraat rabotnici za rabota vo Hrvatska.

Rabota vo Hrvatska za zidari tesari vodoinstalateri zavaruvaci bravari i opsti rabotnici. Spored struka i iskustvo satni...

Ф   пред 1 месец - Pабота -   Kumanovo - 0км

710 ден

Зачувај
1 Se prodava itno | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava itno

Se prodava pod itno niva vo kumanovo karsi Mebel Vi do Benzinska pumpa so ubava lokacija pokraj patot za poveke informac...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Kumanovo - 0км

-- ден

Зачувај
4 Boston terrier | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Boston terrier

Prodajem dvije ženke Bostonskog terijera, vrhunskog porekla. Otac Grand Champion Srbije, 6 * CAC, 3 * BOB, 1 * ReCACIB,...

Ф   пред 1 година - Животни -   Kumanovo - 0км

1 ден

Зачувај
3 Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2

Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово во чија близина се наоѓа основно училиште, пазар и Соколански п...

Ф   пред 2 години - Живеалишта -   Kumanovo - 0км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava stan | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan

Se prodava stan Ul. Oktomvriska revolucija 2/20, nad Staklo pan. Kvadratura 55 m2 so 4 sobi, i 8 m2 podrum....

Ф   пред 2 години - Живеалишта -   Kumanovo - 0км

-- ден

Зачувај
6 STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati

Prodavam stan od 54 kvadrati na ul.Boro Prcan 29/25.Stanot ima 2sobi ,kujna,kupatilo,spajz,2terasi i podrum.Cena povolna...

Ф   пред 2 години - Живеалишта -   Kumanovo - 0км

-- ден

Зачувај
0 trazimo recepcionare i konobare sa poznavanjem makedonskog i albanskog jezika | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Trazimo recepcionare i konobare sa poznavanjem makedonskog i albanskog...

Za period 15 05 do 15 10 trazimo za hiotele u turskoj na moru recepcionare i konobare sa poznavanjem makedonskog i alban...

Ф   пред 2 години - Pабота -   Kumanovo - 0км

1,800 ден

Зачувај
0 Ford focus 1.6 2006 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ford focus 1.6 2006

Se prodava ford focus 2006 1.6 204.000 km registriran zelen karton 05.09.2019 se prodava hitno napraven mal servis pred...

Ф   пред 3 години - Автомобили -   Kumanovo - 0км

3,300 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.