Вкупни огласи : 307

7 DJ Pioneer | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
DJ Pioneer

Shitet Pioneer DJ DDJ-SX bashk me çantënButonat e dedikuar për Serato FLIPKontrolluesi i performancës me 4 kanale...

Ф   пред 1 седмица - Технологија -   Skopje - 4.1км

400 ден

Зачувај
4 ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GBКористена скоро 1 година, чистена секој месец, доаѓа со оригиналното пакувањеЦЕН...

Ф   пред 1 седмица - Технологија -   Skopje - 4.1км

5,500 ден

Зачувај
10 Prodavam menuvam DVD Players Aiwa - Quadro | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam menuvam DVD Players Aiwa - Quadro

Odlicno socuvani funkcionalni DVD PlayersAiwa XD-DV480EZ -cita orginali DVD mp3 CDQuadro DVD705 DivX cita skoro se D...

Ф   пред 1 седмица - Технологија -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
3 Komoda i masa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komoda i masa

Drveni,dobro socuvani komoda i masa

Ф   пред 2 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
2 aloe vera napitok za imunitet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Aloe vera napitok za imunitet

Алое вера жолт гел.Убедливо најпродаваниот производ, жолтиот гел. Се користи од најмала возраст со цел здрав живот и с...

Ф   пред 2 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

1,700 ден

Зачувај
0 електроинсталатер | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Електроинсталатер

Фирмата СВЕТЛИНА М ДОО Скопје има потреба од електроинсталатер

  пред 2 седмици - Pабота -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
3 Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana

Malku koristena2gb ramddr3Cenata ne e fiksna

Ф   пред 2 седмици - Технологија -   Skopje - 4.1км

1,500 ден

Зачувај
1 Продажба на куќа на 3 спрата во населба Влае | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продажба на куќа на 3 спрата во населба Влае

Продавам куќа во населба Влае, на ул. Иван Цанкар 43А. Куќата е на 3 спрата 150м2 со 20м2 дворна површина, со одвоен вле...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

110 ден

Зачувај
1 Otpusuvanje na kanalizaciji masinski pod pritisok na voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Otpusuvanje na kanalizaciji masinski pod pritisok na voda

Otpusuvanje na kanalizaciji so visok pritisok masinski-umivalnici-Kujni-Kupatila-Shakti-oluci Cistenje na kame...

Ф   пред 3 седмици - Сервиси -   Skopje - 4.1км

3,000 ден

Зачувај
1 Продавам плац во Идризово со легализиран објект | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам плац во Идризово со легализиран објект

Продавам плац/нива од 1018м2 во село Идризово, со плус легализиран приземен објект од 62м2. Услови и цена по договор.Лок...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

1,537,500 ден

Зачувај
0 Se izdava dvosoben stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava dvosoben stan

Se izdava dvosoben stan vo kuka na prizemje. Poseben strujomer. Poseben vlez. Namesten. Ima internet. Vo naselba krnjevo...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

10,000 ден

Зачувај
4 Se prodava reno Twingo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava reno Twingo

Se prodava reno twingo.Registrirano do 16. 07 2021. Servisirano. Na benzin. Kontakt Cobe 071 227 966.

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.1км

50,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.