Вкупни огласи : 327

0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze vo ruska zgrada,prv kat,juzna orientacija,ima parno,golem balkon,parking i...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

11,500 ден

Зачувај
6 BMW 530 F10 2014 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
BMW 530 F10 2014

DVA SETA LETNO/ZIMSKI GUMI,GOLEM EKRAN ,KOBRA MENUVAS AUTOMATIK,DVA KLUCA,FUL OPREME,REDIZAJN...MOZE ZAMENA ZA POMALO VO...

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
6 Iznajmuvanje na kran makedonia | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvanje na kran makedonia

Iznajmuvanje na kran makedonia1 cas 50 avroElya Gradba DooelGoce delcev 11k.l.a/d.t.c.m Skopje MakedonyaPhone :+389 7524...

  пред 2 седмици - Сервиси -   Skopje - 1.39км

3,000 ден

Зачувај
1 Се издава празен стан во Аеродром од 70м2 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава празен стан во Аеродром од 70м2

Се издава празен стан во Аеродром од 70м2. Станот е празен и е на први кат. Телефон за контакт: 070 253 604.

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
5 Bigl štenci plave boje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostu...

Ф   пред 3 седмици - Животни -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
10 ПРОДАВАМ СТАН, 100м2, над АНТИКО | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ СТАН, 100м2, над АНТИКО

Станот е со површина 100м2, голема дневна, 3 спални, 1 купатило, 1 тоалет, кујна и 2 тераси. На 2 (втори) спрат, поставе...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava Mazda 3 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mazda 3

Se prodava Mazda 3 1.6 benzin plin vo ispravna vozna sostojba

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje - 1.39км

3,200 ден

Зачувај
0 Mazda3 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mazda3

Se prodava Mazda3 vo odlicna sostojba so klima, elektronika na prozori so atestiran plin.

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje - 1.39км

3,200 ден

Зачувај
0 SE IZDAVA STAN | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO N LISICE. KAJ ZITO,KAM, RAMSTOR. VTORI SPRAT, LIFT,PARNO ,KLIMA

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

250 ден

Зачувај
0 Se prodava plac vo opstina sopiste | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava plac vo opstina sopiste

Se prodava plac vo sopiste 900m2 do placot ima dovedeno struja voda i e 50 m od asvalt so sopstven vlez vo placot placo...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan za 1-2 osobi za podolgo,ruska zgrada,Taftalidze,ima parno parking,golem balkon odlicna lo...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

11,500 ден

Зачувај
1 GeForce RTX 3070 Graphic Card | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
GeForce RTX 3070 Graphic Card

Novi GeForce RTX 3070 Graphic Card,Skype: authentic.stuffz

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 1.39км

25,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.