Вкупни огласи : 259

0 Iznajmuvam stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvam stan

Iznajmuvam celosno opremen stan vo Kapistec kaj Cveten pazar,3 kat,orientacija jug.Ima klimaI,parno,1 terasa.Raspolaga s...

Ф   пред 4 денови - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

11,500 ден

Зачувај
9 IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA, DO MARKETOT KIT-GO. VSELIV OD 01.10.20. CENA 250 EVRA. TEL....

Ф   пред 4 денови - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

15,000 ден

Зачувај
0 работници во производство | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Работници во производство

Нудиме работа во успешна компанија и високо професионална и подржувачка работна средина.Работа во производствен погон на...

  пред 1 седмица - Pабота -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
1 Samsung | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung

Se prodova samsung a30s full so kutia 24 meseci garancija od a1

Ф   пред 1 седмица - Технологија -   Skopje - 1.39км

10,500 ден

Зачувај
0 Se izdava namesten stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava namesten stan

Izdavam opremen stan vo Kapistec 40 m2 vo blizina na Zebra.Se naoga na 3 kat,orientacija jug.Ima lift,klima,parno i edna...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

11,000 ден

Зачувај
1 Prodazba na avtomobil | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na avtomobil

Prodavam Daewoo Slavuta 2003 registrirana benzin-gas Cena po dogovor

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
1 Се продава куќа | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава куќа

Се продава куќа во Црниче

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
3 Termoizolacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Termoizolacija

Termoizolacija na vnatresni zidovi,moloerski raboti resavanje muvla na zidovi, , gipskarton

Ф   пред 3 седмици - Сервиси -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
3 Skele | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Skele

Prodavam ramki,cevki,talpi,zabici,nastavki I mreza za skele

Ф   пред 3 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
0 Se izdava namesten stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava namesten stan

Se izdava stan 40 m2 vo   Kapistec.Se naoga na 3 kat.Ima lift,klima i parno.Pogoden za samci ,studentki ili ed...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

12,000 ден

Зачувај
0 SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA RADISANI 700 KVADRATI DVORNO MESTO I 100 KVADRATI KUKJA ITNO | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA RADISANI 700 KVADRATI DVORNO MESTO I 100 K...

Se prodava kukjaa vo naselba radisani itno 

Ф   пред 4 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
0 Se izdava namesten stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan 40 m2 vo Kapistec,kaj Cveten pazar.Ima lift,klima i parno.Raspolaga so dnevna soba plus kujna i...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

12,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.