Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Se prodava itno Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Kumanovo

-- ден

  • Se prodava itno | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Se prodava pod itno niva vo kumanovo karsi Mebel Vi do Benzinska pumpa so ubava lokacija pokraj patot za poveke informacii javwte se ili pisete na sledniot broj:076783001

Дополнителни детали

барам За продажба
Површина 6000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.