Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Prodazba na kukja Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • Prodazba na kukja | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodazba na kukja | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodazba na kukja | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodazba na kukja | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodazba na kukja | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se peodava kukja vo s.Sisevo. 300m2

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 3
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 300

Ознаки:

sisevo

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.