Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо Физичко лице

пред 6 месеци Животни - Домашни миленици  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Прекрасни кученца од Бордо, стари 4 месеци, кои бараат нов дом. 5 момчиња и 3 девојчиња. Одлични крвни линии, родителите наградуваа повеќе пати на изложби. Идеални миленичиња за семејството и исклучително нежни со децата.Повеќе информации за апликацијата Телефон, Вибер или Вотс: +381604155909 Ниш, Србија

Ознаки:

sk

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.