Транспорт - Логистика

Вкупни огласи : 3

0 wizz air bilet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Wizz air bilet

Wizz air bilet termin: 26avgustSkopje-Nuremberg12:25 - 14:30od vasa strana e potrebno da napravite promena na IME i PRE...

Ф   пред 3 години - Pабота -   Skopje

100 ден

Зачувај
0 TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL

Otstapuvam ..prodavam cista DOOEL firma za taksi prevoz so 3 vozila ,i edna slobodna licenca

  пред 3 години - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 licencirani taksi vozila | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Licencirani taksi vozila

Rentam i koj saka prodavam licencirani taksi vozila ,vo odlicna sostojba ,mnogu dobro i redovno servisirani.Za podetal...

  пред 3 години - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.