Pабота

Вкупни огласи : 36

0 Siguran zajam za sve | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Siguran zajam za sve

Pozdrav, ja sam Olek i radim za kreditnu kompaniju koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, S...

Ф   пред 6 месеци - Pабота -   Skopje

900,000 ден

Зачувај
0 stan vo bitola | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan vo bitola

Hitno se prodava stan od 38m2 vo centarot na Bitola , 35000e tel 075 624 111

Ф   пред 6 месеци - Pабота -   Bitola

-- ден

Зачувај
0 Хотел Лебед има потреба од персонал за работа | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Хотел Лебед има потреба од персонал за работа

Хотел Лебед има потреба од персонал за работа и тоа: помашничка за во кујна,келнер/ка,рецепционер/ка.Сите заинтересира...

  пред 8 месеци - Pабота -   Ohrid

-- ден

Зачувај
0 работници во производство | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Работници во производство

Компанија има потреба од работници за работа на машини за производство како и бравари, заварувачи и општи работници. Се...

  пред 10 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 електроинсталатер | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Електроинсталатер

Фирмата СВЕТЛИНА М ДОО Скопје има потреба од електроинсталатер

  пред 1 месец - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Se baraat rabotnici za rabota vo Hrvatska. | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se baraat rabotnici za rabota vo Hrvatska.

Rabota vo Hrvatska za zidari tesari vodoinstalateri zavaruvaci bravari i opsti rabotnici. Spored struka i iskustvo satni...

Ф   пред 1 месец - Pабота -   Kumanovo

710 ден

Зачувај
0 Stomatolog vo renomirana somatoloska ordinacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stomatolog vo renomirana somatoloska ordinacija

Stomatolog ili specijalist po stomatologija za rabota vo ordinacija poradi penzioniranje. Ordinacijata e vo * CENTAR * v...

Ф   пред 1 година - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Se prodavat tikvi | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavat tikvi

Se prodavat tikvi za cena mozi po dogovor

Ф   пред 1 година - Pабота -   Bitola

10 ден

Зачувај
0 работници во производство | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Работници во производство

Нудиме работа во успешна компанија и високо професионална и подржувачка работна средина.Работа во производствен погон на...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Frizer/frizerka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Frizer/frizerka

Frizerski salon vo centarot na Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo.Pochetna plata 18000. Tel. 0712...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka

Frizerski salon vo centarot na Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo 071/285290

  пред 1 година - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka

Frizerski salon vo centarot na Skopje bara frizer/frizerka so rabotno iskustvo tel. 071/285290

Ф   пред 1 година - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.